KOCHAMY LUDZIGŁOSIMY EWANGELIĘMODLIMY SIĘ O CHORYCH

Nowy rok - harmonogram

2017-12-28

Nowy rok - harmonogram 31 grudnia, w niedzielę, odbędzie się standardowo nabożeństwo o godzinie 10:00.

W nowym roku, w środę 3 stycznia, zapraszamy wszystkich na wieczór świadectw na godzinę 18:00 (zamiast nabożeństwa), gdzie podzielimy się tym, co czynił Bóg w naszym życiu przez ostatni rok. Serdecznie zapraszamy!

Marsz dla Jezusa we Wrocławiu

2017-08-08

Marsz dla Jezusa we Wrocławiu Jedność w Chrystusie. Przebudzenie w kraju ku zbawieniu. Jezus Chrystus jest tym, który łączy, kiedy wracamy do prostoty ewangelii i razem manifestujemy jedność w naszym Panu, bez podziałów denominacyjnych. Nadszedł czas dla Kościoła by pokazać światu niepodzielność Ciała Chrystusa. Serdecznie zapraszamy wszystkich 19 sierpnia, w sobotę, na marsz dla Jezusa we Wrocławiu! Czytaj więcej.

Tydzień jezusa we Wrocławiu 13-19.08

2017-08-08

Tydzień jezusa we Wrocławiu 13-19.08 Tydzień Jezusa to jedyny w swoim rodzaju festiwal, organizowany przez ludzi, dla których Bóg jest na pierwszym miejscu przez 365 dni w roku. Najlepsze koncerty, warsztaty, projekcje filmów, spotkania z ciekawymi ludźmi, wykłady i różne pomysły - wszystko to znajduje się w programie imprezy.

Zapraszamy serdecznie, w dniach 13-19 sierpnia! Czytaj więcej.

Nabożeństwa niedzielne o 10.00

2017-06-25

Nabożeństwa niedzielne o 10.00 W sezonie wakacyjnym (od 2 lipca), będzie tylko 1 nabożeństwo niedzielne, o godzinie 10.00. Serdecznie zapraszamy!

Chrzest wodny

2017-05-29

Chrzest wodny Serdecznie zapraszamy na uroczyste nabożeństwo z chrztem wodnym, która odbędzie się już za tydzień, w niedzielę 4 czerwca, o godzinie 11.00, w drugim Kościele Zielonoświątkowym na ulicy Sępiej 2-6. Do chrztu wodnego przystąpią osoby z obu naszych społeczności, a uroczystość tą poprowadzą wspólnie obydwaj pastorzy, pastor Bartłomiej Tomczyński oraz pastor Edward Pawłowski.

UWAGA: Z powodu wspólnego nabożeństwa oraz uroczystości chrztu na ulicy Sępiej, nabożeństwa na ulicy Miłej o godzinie 9.00 i 11.00 nie odbędą się.

Chrzest wodny on miejsce wtedy, gdy chrzczony sam z własnej i nieprzymuszonej woli decyduje, pragnie, prosi, a czasem wręcz nalega, aby go ochrzczono. "baptizo" - oznacza całkowite zanurzenie w wodzie, które jest symbolem pełnego nawrócenia.

ODNOWIENIE FESTIVAL - VIDEO

2017-05-29

ODNOWIENIE FESTIVAL - VIDEO Zapraszamy do obejrzenia 1.5h nagrania z finałowego, sobotniego nabożeństwa jedności - w którym Słowem Bożem przez parę minut miał okazję podzielić się nasz pastor Bartłomiej Tomczyński.

Czytaj więcej.

Aktualizacja kazań

2017-05-25

Aktualizacja kazań Zaktualizowano kazania. Serdecznie zapraszamy do słuchania. Czytaj więcej.

Mojżesz - powtórka (Odnowienie Festival)

2017-05-20

Mojżesz - powtórka (Odnowienie Festival) Jeżeli nie miałeś możliwości obejrzenia premiery przedstawienia Mojżesz, to już w tą środę, 24 maja, w ramach Festivalu Odnowienie, zapraszamy wszystkich na godzinę 18.00 na powtórkę sztuki Mojżesz.

Bogato inscenizowana, oprawiona muzycznie, dramatyczna i inspirująca historia biblijnego Mojżesza od jego narodzin aż do przejścia przez Morze Czerwone. Zapraszamy wszystkich na to wielkie wydarzenie, która przedstawi nam bliżej niezwykłe dzieje narodu Izraelskiego w okresie ich wyjścia z niewoli Egiptu!

Serdecznie zapraszamy!

ODNOWIENIE FESTIVAL

2017-05-20

ODNOWIENIE FESTIVAL W dniach 22-27 maja 2017 we Wrocławiu po raz pierwszy zagości Odnowienie Festival. Będzie to tydzień wypełniony wieloma ciekawymi warsztatami, koncertami i wykładami. Wszystkie wydarzenia będą bezpłatne, a ich organizatorami jest kilkadziesiąt wspólnot i organizacji chrześcijańskich, z Wrocławia i całego Dolnego Śląska. Łączy ich chęć zrobienia czegoś pozytywnego dla miasta i pokazania, że wiara w Boga nie ogranicza się tylko do religijnych obrzędów, ale prawdziwego życia, pasji i otwarcia na potrzeby innych. Zwieńczeniem festiwalu będzie sobotnie nabożeństwo jedności i koncert zespołu TGD.

Serdecznie zapraszamy!
Czytaj więcej.

Premiera "Mojżesza" i powstanie 3 KZ

2017-03-12

Premiera Już za tydzień, 19 marca w niedzielę, zamiast 2 nabożeństw, zapraszamy wszystkich na godzinę 11.00 na długo oczekiwaną premierę przedstawienia Mojżesz! Serdecznie zapraszamy na to wielkie wydarzenie, która przedstawi nam bliżej niezwykłe dzieje narodu Izraelskiego w okresie ich wyjścia z niewoli Egiptu. Ponadto, o godzinie 16.00 zapraszamy również na specjalne łączone nabożeństwo, w którym będziemy razem świętować powstanie nowego - rosyjskojęzycznego - 3 Kościoła Zielonoświątkowego we Wrocławiu.

Wszystkich serdecznie zapraszamy, godzina 11.00 i 16.00 !

Oficjalna strona internetowa Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce

Wyznanie wiary KZ

Historia KZ

Nabożeństwa

Niedziela - 10.00

Środa - 18.00

Kontakt

Kościół Zielonoświątkowy na ulicy Miłej 7/9 we Wrocławiu

Mail: kz.wroclaw.mila@gmail.com

Wykonano przy pomocy FreshJoomlaTemplates.com. Wszelkie prawa zastrzeżone.