Chrzest wodny i agapa

2018-09-18

Chrzest wodny i agapa Serdecznie zapraszamy na uroczyste nabożeństwo z chrztem wodnym, która odbędzie się w niedzielę 30 września, o godzinie 11.00, w drugim Kościele Zielonoświątkowym na ulicy Sępiej 2-6. Do chrztu wodnego przystąpią osoby z obu naszych społeczności. Z tego powodu, nabożeństwa na ulicy Miłej w tym dniu nie będzie.

Jeżeli ktoś chce jeszcze się zgłosić do chrztu, proszę się skontaktować z pastorem (tel. 514244494) do niedzieli.

Dodatkowo, w niedzielę 7 października odbędzie się wspólna Agapa w kawiarence. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania.

Po raz kolejny rusza Tydzień Jezusa

2018-07-09

Po raz kolejny rusza Tydzień Jezusa Już niedługo po raz kolejny rusza TYDZIEŃ JEZUSA. Wrocław potrzebuje Jezusa, a my chcemy wszelkimi sposobami zanieść Go potrzebującym. Wykorzystajmy ten czas (od 19.08 do 25.08), aby zrobić to wspólnie. Wierzymy, że Bóg będzie błogosławił ten czas, jak i naszą jedność w niesamowity sposób, i będzie potwierdzał Swoje Słowo przez znaki i cuda. Już w tym tygodniu ruszamy ze spotkaniami modlitewnymi o to wydarzenie. Zapraszamy Ciebie już w najbliższą środę do naszego kościoła na ulicę Miłą 7/9 o godz. 16:00

Nowy Pastor - Dariusz Osowski

2018-06-07

Nowy Pastor - Dariusz Osowski Pragniemy ogłosić, że po ostatnim spotkaniu członkowskim, nasz kościół wybrał na stanowisko osoby pełniącej obowiązki pastora Dariusza Osowskiego. Pastor Darek objął przywództwo kościoła już od czerwca. Gratulujemy!

Nastąpiła także aktualizacja strony i przystosowanie jej pod urządzenia mobilne.

Odnowienie Festival - edycja druga

2018-05-22

Odnowienie Festival - edycja druga Druga edycja ODNOWIENIE FESTIVAL już niebawem we Wrocławiu! Od czwartku 24 maja do niedzieli 27 maja wszyscy wrocławianie będą mogli brać udział w darmowych koncertach, wykładach i imprezach organizowanych przez lokalne kościoły (w tym nasz kościół) i organizacje chrześcijańskie, które połączą swoje siły, by dzielić się wszystkim tym, co mają najlepszego do zaoferowania, a także wspólnie modlić się o miasto i dziękować za nie Bogu.

GOŚCIEM SPECJALNYM tegorocznego #ODNFEST będzie Josh McDowell. Wszystkie wydarzenia w ramach #ODNFEST są darmowe, a więcej informacji o festiwalu znajdziecie na WWW.ODNFEST.PL Czytaj więcej.

27 maja nabożeństwo pożegnalne o 12:00

2018-05-08

27 maja nabożeństwo pożegnalne o 12:00 27 maja w niedzielę nabożeństwo odbędzie się wyjątkowo o godzinie 12:00, podczas którego podziękujemy pastorowi Bartłomiejowi Tomczyńskiemu za jego służbę. Pastor Bartłomiej poprowadzi nowy kościół o nazwie Kierunek. Po nabożeństwie odbędzie się spotkanie członkowskie, podczas którego odbędą się wybory nowego pastora dla naszego kościoła.

Nowy rok - harmonogram

2017-12-28

Nowy rok - harmonogram 31 grudnia, w niedzielę, odbędzie się standardowo nabożeństwo o godzinie 10:00.

W nowym roku, w środę 3 stycznia, zapraszamy wszystkich na wieczór świadectw na godzinę 18:00 (zamiast nabożeństwa), gdzie podzielimy się tym, co czynił Bóg w naszym życiu przez ostatni rok. Serdecznie zapraszamy!

Marsz dla Jezusa we Wrocławiu

2017-08-08

Marsz dla Jezusa we Wrocławiu Jedność w Chrystusie. Przebudzenie w kraju ku zbawieniu. Jezus Chrystus jest tym, który łączy, kiedy wracamy do prostoty ewangelii i razem manifestujemy jedność w naszym Panu, bez podziałów denominacyjnych. Nadszedł czas dla Kościoła by pokazać światu niepodzielność Ciała Chrystusa. Serdecznie zapraszamy wszystkich 19 sierpnia, w sobotę, na marsz dla Jezusa we Wrocławiu! Czytaj więcej.

Tydzień jezusa we Wrocławiu 13-19.08

2017-08-08

Tydzień jezusa we Wrocławiu 13-19.08 Tydzień Jezusa to jedyny w swoim rodzaju festiwal, organizowany przez ludzi, dla których Bóg jest na pierwszym miejscu przez 365 dni w roku. Najlepsze koncerty, warsztaty, projekcje filmów, spotkania z ciekawymi ludźmi, wykłady i różne pomysły - wszystko to znajduje się w programie imprezy.

Zapraszamy serdecznie, w dniach 13-19 sierpnia! Czytaj więcej.

Nabożeństwa niedzielne o 10.00

2017-06-25

Nabożeństwa niedzielne o 10.00 W sezonie wakacyjnym (od 2 lipca), będzie tylko 1 nabożeństwo niedzielne, o godzinie 10.00. Serdecznie zapraszamy!

Chrzest wodny

2017-05-29

Chrzest wodny Serdecznie zapraszamy na uroczyste nabożeństwo z chrztem wodnym, która odbędzie się już za tydzień, w niedzielę 4 czerwca, o godzinie 11.00, w drugim Kościele Zielonoświątkowym na ulicy Sępiej 2-6. Do chrztu wodnego przystąpią osoby z obu naszych społeczności, a uroczystość tą poprowadzą wspólnie obydwaj pastorzy, pastor Bartłomiej Tomczyński oraz pastor Edward Pawłowski.

UWAGA: Z powodu wspólnego nabożeństwa oraz uroczystości chrztu na ulicy Sępiej, nabożeństwa na ulicy Miłej o godzinie 9.00 i 11.00 nie odbędą się.

Chrzest wodny on miejsce wtedy, gdy chrzczony sam z własnej i nieprzymuszonej woli decyduje, pragnie, prosi, a czasem wręcz nalega, aby go ochrzczono. "baptizo" - oznacza całkowite zanurzenie w wodzie, które jest symbolem pełnego nawrócenia.
Wykonano przy pomocy FreshJoomlaTemplates.com. Wszelkie prawa zastrzeżone.