KOCHAMY LUDZIGŁOSIMY EWANGELIĘMODLIMY SIĘ O CHORYCH

Powtórne przyjście Chrystusa - Kazanie

2015-03-06

Powtórne przyjście Chrystusa - Kazanie Zapraszamy do przeczytania kazania naszego brata, dr inż. Krzysztofa Rutkiewicza o powtórnym przyjściu Chrystusa. Kazanie te zostało wygłoszone w naszym zborze 25 lutego. Kazanie jest dostępne w formie załącznika. Czytaj więcej.

Kościół w ogniu

2014-11-22

Kościół w ogniu Pewien Pastor przechadzał się niedzielnego wieczora po ulicach swojego miasta. Nagle usłyszał dźwięk syreny strażackiej a z oddali zauważył łunę pożaru. Szybko pobiegł w stronę płonącego domu. Wokół domu zauważył tłum gapiów, w którym było wielu jego wiernych. Podszedł do jednego z nich i powiedział: Jak czyjś dom się pali to wszyscy potrafią przyjść a do kościoła nikt nie chce. Na to odpowiedział mu wierny: Jak kościół będzie płonął to też przyjdą ludzie. Czytaj więcej.

Relacja z Konferencji Synodalnej

2014-11-20

Relacja z Konferencji Synodalnej Zapraszamy do przeczytania relacji z Konferencji Synodalnej, która odbyła się 18-20 września 2014r. w siedzibie Wyższej Szkoły Teologiczno-Społecznej w Warszawie. Spotkanie wszystkich pastorów z Polski składało się z dwóch części: formalnej – sesji synodalnej i z czasu społeczności. Sesja formalna poświęcona była omówieniu ważnych kwestii związanych z funkcjonowaniem Kościoła. Część społecznościowa przeznaczona była na wykłady i modlitwę. Czytaj więcej.

List otwarty biskupa panochko z ukrainy

2014-11-20

List otwarty biskupa panochko z ukrainy Zapraszamy do przeczytania listu otwartego Biskupa Mikhajlo Panochko, Zwierzchnika Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej Ukrainy. Czytaj więcej.

Oficjalna strona internetowa Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce

Wyznanie wiary KZ

Historia KZ

Nabożeństwa

Niedziela - 10.00

Środa - 18.00

Kontakt

Kościół Zielonoświątkowy na ulicy Miłej 7/9 we Wrocławiu

Mail: kz.wroclaw.mila@gmail.com

Wykonano przy pomocy FreshJoomlaTemplates.com. Wszelkie prawa zastrzeżone.